Wpis

poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Birds of the feather flock together

Dzisiaj pociągnę troszkę wątek z pogranicza ornitologii, a mianowicie piór, jako elementu wystroju. Pomińmy sprawy oczywiste takie jak ptaki wypchane i pawie pióra w wazonie i pójdźmy w stronę mniej oczywistą. Ponieważ o łazienkach było wczoraj to może i od tego zacznę, a co.

1. Tubądzin - Sensitive Stone (yep!)

sensitive stone

tubądzin min

Cena pierzastej płytki to 30zł za sztukę, więc myślę, że można sobie na dwa rządeczki pozwolić ;) Niby pomysł spoko, kojarzy się z lekkością w sposób mniej oczywisty niż motyw motyla (motylem byłem, ale przytyłem). Fakt, że pióro może być unoszone przez wiatr plasuje je gdzieś pomiędzy liściem, a dmuchawcem :P Jeśli chodzi o tubądzińskie płytki to nie mam zdania. They didn't win my heart.

2. Inna forma naścienna, czyli tapeta:

tapeta

Za rolkę ok. 10 m trzeba zapłacić 67,50 EUR, ale to jest wypasiona designerska sprawa dla hipsterów, więc może warta swoje ceny (w niektórych kręgach). Dostępne tutaj http://www.ferm-living.com/wallpaper/feather Można też samemu spróbować odbić pieczątką z ziemniaka lub dla osób mniej hardkorowych - od szablonu. Ciężko by było znaleźć aż tak dużego ziemniaka...

3. Delikatne, graficzne, pierzaste akcenty:

naklejka pierzasta

Naklejka również z Ferm Living, cena 38 EUR. Dostępna tutaj http://www.ferm-living.com/wallsticker/feather-black/

4. Mój ulubiony motyw ptaków na drutach:

ptaki na drutach

Istna okazja, jedyne 71 EUR ;) Dostępne tutaj http://www.ferm-living.com/wallstickers/powerbirds/ Plusem jest to, że na Ciebie nie narobią.

5. Ptaszole na gałęzi:

Miałam Wam linkować Ferm Living, ale po co skoro Polacy już tam byli i to spiracili, więc już dziś, dla Was prosto z Allegro za jedyne 35 zeta:

ptaki

http://allegro.pl/naklejki-naklejka-na-sciane-ptaki-na-gazlezi-i2278187940.html

W ogóle sama sobie wytnę z papieru i nikomu nie dam zarobić, a co! Krzesła sobie też wyciosam.

6. Pióra lustrzane, wysyłkowe:

lustrzane

lustrzane 2

Dostępne na Czerwonej Maszynie, cena 56 zł. http://czerwonamaszyna.pl/dekoracja-scienna-umbra-quill-9-el,21739,p.html

7. Skrzyżowanie słupa elektrycznego i lampy:

vox

W sumie to nawet nie wiem czy tam jakiś ptak występował w ogóle na niej. Firma Vox http://www.meblehotelowe.vox.pl/artykulydekoracyjne/pw/130/lampy/885/lampa_skate/ ceny nie pamiętam, mam dziwne wrażenie, że ją wyparłam, bo dokonałam szybkiej wyceny trzech nóg i kawałka materiału. Widocznie to już wyższa sztuka i się ceni. Może rzucą na Allegro...

P.S. Tego czego w tym poście nie zobaczyliście to tapety w pióra z kryształkami Swarovskiego, naklejek z kormoranami w stylu Afryka-dzika, birds on wires z czego przynajmniej dwa były na pewno sępami.

Enjoy your evening guys!

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
elcialke
Czas publikacji:
poniedziałek, 23 kwietnia 2012 19:44

Polecane wpisy